sofascore نرم افزار مشاهده نتایج زنده مسابقات ورزشی

sofascore نرم افزار مشاهده نتایج زنده مسابقات ورزشی

sofascore نرم افزار مشاهده نتایج زنده مسابقات ورزشی 1024 500 شرکت رایکار آفرین - سام الکترونیک

نقش ورزش در سلامتی انسان کتمان ناشدنی است . همچنین طرفداری از تیم محبوب ورزشی شما می تواند به حس تعلق و حضور اجتماعی کمک بیشتری کند. شاید تیم مورد علاقه شما هزاران فرسنگ دورتر از شما یاشد اما حتما علاقه مندید که از اخبار آن مطلع باشید.

یکی دیگر از اتفاقات مهم قرن بیست و یکم، کم رنگ شدن روزنامه های کاغذی و ظهور وبسایت های خبری در بستر اینترنت بود اما پیشرفت تکنولوژی و راحتی بیشتر مخاطبان باعث نیاز به یک ابزار آنلاین بود که در بسترهای مختلف قابل استفاده باشد.

تا قبل از ورود اندروید به دنیای گجت ها کسی آنچنان حیات هوشمند ابزارهای روزانه را جدی نمی گرفت اما با آمدن اندروید یک زلزله اساسی در دنیای فناوری به پا شد تا جایی که تمامی لوازم مورد استفاده همراه مانند ساعت و کتابخوان تا لوازم خانگی از قبیل یخچال و تلویزیون یکی پس از دیگری وارد گردونه لوازم هوشمند شدند.

تلویزیون سام 55TU7000

امروزه تلویزیون های هوشمند سام هم ازاین قاعده مستثنی نیستند و برای داشتن کاربرد بیشتر از یک تلویزیون ، به صورت یک وسیله برقی دارای سیستم عامل هوشمند اندروید روانه بازار شده اند. امکانی که به کاربران استفاده نصب و راه اندازی ابزارهایی که به صورت روزانه به آنها نیازمند است را برطرف می کند. در دنیای سیستم عامل های هوشمند ، سیتم عامل اندروید به دلیل رایگان و متن باز بودن و داشتن بیشترین نرم افزارهای موجود در هر پلتفرمی ازمحبوبیت بینظیری در بازار برخوردتر است.

سوفا اسکور ( sofascore)  یک برنامه ورزشی برای تلفن‌های هوشمند است. این برنامه این امکان را به کاربران می دهد که بتوانند از نتایج بازی ها و سایر اخبار تیم مورد علاقه خود در هر دسته ورزشی با خبر باشند . حتی بتوانند در مواقعی که تیم مورد علاقه شان بازی دارد مطلع شوند یا از وضعیت چیدمان تیم و بازیکنان و سایر جزییات آن کاملا باخبر باشند.

این نرم افزار محبوب را می توان روی تلویزیون های هوشمند سام هم نصب کرد و با استفاده از آن اخبار تیم های ایرانی و لیگ های ورزشی را پیگیری کرد.

سام بازار فضای اختصاصی نصب نرم افزار های اندروید روی سیستم عامل تلویزیون های هوشمند سام است. با مراجعه به منوی هوشمند تلویزیون های سام و مراجعه به سام بازار می توانید پیام رسان واتس اپ را پیدا و نصب کنید و با استفاده از آن به آسانی تمام چت ها و گروه های واتس اپی خود را در تلویزیون سام تماشا بفرمایید.

  • پشتیبانی از 22 نوع رشته ورزشی
  • نمایش نتایج زنده مسابقات و بازیها
  • جمع آوری آمار و اطلاعات درون بازی و حواشی آن
  • ایجاد هشدار برای یاد آوری زمان بازیها
  • رابط کاربری روان و زیبا
  • بهینه سازی شده برای اسمارت واچ های اندروید
  • نمایش نمودار امتیازات و جدول مسابقات

در صورتی که از این نرم افزار در تلویزیون هوشمند خود استفاده کرده اید لطفا بازخورد آن را در اینجا برای ما ارسال بفرمایید . همین طور هرگونه سوال درباره محصولات هوشمند سام الکترونیک و مسائل پیرامون آن دارید را با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با ما در میان بگذارید.